Get Adobe Flash player

 JAK ROZMAWIAĆ?

 

W jaki sposób korzystać z telefonii VoIP w EasyPhone?  Jeśli posiadasz już dostęp do internetu, możesz rozmawiać przez:

Sprzęt VoIP
Sprzęt VoIP jest najlepszym sposobem korzystania z telefonii internetowej. Dzięki niemu uzyskuje się najlepszą jakość połączeń. Dzielimy go na dwa rodzaje:

 • Bramka VoIP
  Dzięki bramce VoIP możemy korzystać z tradycyjnego telefonu PSTN, tak przewodowego jak i bezprzewodowego. Zapewnia lepszą jakość rozmów niż komunikator. Jest wygodnym rozwiązaniem, ponieważ może działać niezależnie od włączonego komputera. Rozmowy przeprowadza się w ten sposób, że podłącza się tradycyjny telefon pod bramkę VoIP, a ją z kolei do sieci Internet, bezpośrednio lub poprzez komputer (karta sieciowa).
 • Telefon VoIP
  Telefon VoIP nieznacznie się różni od zwykłego telefonu: zamiast zwykłego gniazda RJ-11 posiada gniazdo sieciowe RJ-45. Daje to możliwość podpięcia urządzenia do sieci Internet poprzez router. Telefon VoIP, podobnie jak bramka VoIP, zapewnia najlepszą jakość rozmów i daje możliwość prowadzenia ich niezależnie od włączonego komputera.


Komputer

 • Komunikator
  Najtańszym i najprostszym sposobem korzystania z telefonii internetowej jest komunikator. Wystarczy go pobrać, zainstalować i skonfigurować na komputerze. Rozmowy prowadzimy poprzez słuchawki z mikrofonem podłączonych do komputera. Niestety komunikator nie zapewnia najlepszej jakości rozmów. Polecamy komunikator 3CX Phone.
  Aby pobrać program, wejdź:
  3CX Phone
 • Telefon USB
  Telefon USB to zwykły telefon, tylko że, zamiast tradycyjnego gniazda RJ-11 posiada gniazdo USB. Aby z niego skorzystać, należy podłączyć do komputera i zainstalować odpowiednie oprogramowanie do obsługi telefonu. Minusami takiego rozwiązania są: podobnie jak w przypadku komunikatora, nie najwyższa jakość rozmów i możliwość połączeń przy włączonym komputerze.
 • Logowanie
 • Rejestracja
 • Twój koszyk
 • Kontakt
Wstecz...

PHP Warning

fopen(logs/slow.log): failed to open stream: Permission denied